Projekty architektoniczno-budowlane

Projekty architektoniczno-budowlane

  • Dlaczego warto zatrudnić specjalistów.
  • Projekty architektoniczne, konstrukcyjne, instalacje
  • Tworzenie architektury wyjątkowej, która nie pozwala przejść obojętnie

​Państwa marzenie o stworzeniu wyjątkowego projektu domu jednorodzinnego lub wielorodzinnego stanie się realne dzięki doświadczeniu naszego zespołu inżynierów, architektów, branżystów. W przypadku powierzenia nam zaprojektowania obiektu budowlanego nasza firma weźmie na siebie wszystkie formalności administracyjne, które są konieczne do uzyskania pozwolenia na budowę. Naszą misją jest tworzenie architektury wyjątkowej, która nie pozwala przejść obojętnie.

Dlaczego przy wyborze projektu architektonicznego warto zatrudnić specjalistę?

​Niezwykle ważne jest zatrudnienie przy konstrukcji domu zatrudnić specjalistów posiadających uprawnienia, którzy stworzą projekty domów jednorodzinnych zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

​Projekty domów, bez względu czy tworzy się je na podstawie gotowych projektów, które ma klient muszą zawierać między innymi takie informacje jak materiały budowlane, które są odpowiednie dla budowy domu. Bez względu na to jaka jest liczba kondygnacji czy rodzaj dachu, nawet przy najprostszych projektach niezbędna jest osoba, która posiada odpowiednie uprawnienia i gwarantuje najlepszy projekt.

IBMP Ekspertyzy

Zapraszamy do kontaktu

Opinie techniczne

W jakim wypadku są wymagane opinie techniczne

Świadectwa energetyczne

Jakie informacje zawiera świadectwo energetyczne

Ekspertyza mykologiczna

Na czym polega ekspertyza mykologiczna

Nadzór budowlany

Co to jest nadzór budowlany? Kim jest inspektor budowy?